-
Kłodzko, Ząbkowice Śląskie
Góry Bardzkie - Bardo, Ząbkowice Śląskie, Kamieniec Ząbkowicki, Srebrna Góra, Kłodzko
-
Bogatynia
Góry Żytawskie
-
Stronie Śląskie, Bolesławów
Góry Bialskie - Stronie Śląskie, Bolesławów, Nowa Morawa, Młynowiec, Stary i Nowy Gierałtów, Bielice
-
Kudowa Zdrój, Duszniki Zdrój
Góry Bystrzyckie Bystrzyca Kłodzka, Duszniki Zdrój, Szczytna, Polanica Zdrój
-
Świeradów Zdrój
Góry i Pogórze Izerskie : Jakuszyce, Szklarska Poręba, Piechowice, Stara i Nowa Kamienica, Przecznica, Mirsk, Świeradów Zdrój, Lubomierz, Wolimierz, Gryfów Śląski, Leśna
-
Bolków, Złotoryja
Góry i Pogórze Kaczawskie : Jelenia Góra, Wojcieszów, Świerzawa, Kaczorów, Bolków, Janowice Wielkie, Złotoryja, Jeżów Sudecki, Wleń.
-
Lubawka, Kamienna Góra
Góry Kamienne : Bartnica, Błażejów, Błażkowa, Borówno, Czarny Bór, Dworki, Głuszyca, Głuszyca Górna, Grzędy, Grzędy Górne, Grzmiąca, Janiszów, Kamienna Góra, Kolce, Kowalowa, Krajanów, Krzeszów, Kuźnice Świdnickie, Lipienica, Lubawka, Łomnica
-
Głuchołazy
Góry Opawskie: Prudnik, Głuchołazy, Jarnołtówek, Pokrzywna, Łąka Prudnicka, Moszczanka, Trzebina, Skrzypiec, Dytmarów, Krzyżkowice, Dębowiec, Opawice, Lenarcice, Krasne Pole, Chomiąża, Pietrowice, Ciermięcice, Pielgrzymów, Dobieszów, Gołuszowice
-
Duszniki-Zdrój, Zieleniec
Góry Orlickie Duszniki-Zdrój, Zieleniec, Podgórze, Graniczna, Witów, Zimne Wody, Jawornica
-
Jedlina-Zdrój, Srebrna Góra
Góry Sowie : Bielawa, Dzierżoniów, Głuszyca, Nowa Ruda, Pieszyce, Jedlina-Zdrój, Srebrna Góra
-
Radków, Wambierzyce
Góry Stołowe: Nowa Ruda, Radków, Tłumaczów, Ścinawka, Wambierzyce, Ratno
-
Jedlina-Zdrój, Kamienna Góra
Góry Wałbrzyskie : Wałbrzych, Boguszów-Gorce, Szczawno-Zdrój i Jedlina-Zdrój, Stare Bogaczowice, Czarny Bór. Kamienna Góra
-
Lądek Zdrój, Stronie Śląskie
Góry Złote: Złoty Stok, Lądek Zdrój, Stronie Śląskie
-
Międzygórze, Międzylesie
Masyw Śnieżnika: Międzygórze, Goworów, Międzylesie, Wilkanów, Domaszków, Sienna, Stronie Wieś, Kletno, Stara Morawa, Bolesławów, Nowa Morawa, Jodłów, Idzików
-
Szklarska Poręba, Karpacz
Karkonosze: Jelenia Góra, Kowary, Szklarska Poręba, Karpacz, Podgórzyn, Miłków, Ściegny, Borowice, Przesieka
-
Ciechanowice, Pisarzowice
Rudawy Janowickie : Bobrów, Bukowiec, Ciechanowice, Czarnów, Gruszków, Janowice Wielkie, Karpniki, Kowary, Leszczyniec, Łomnica, Marciszów, Miedzianka, Mniszków, Mysłakowice, Ogorzelec, Orlina, Pisarzowice, Przybkowice, Rędziny, Strużnica, Trzcińsko
Regiony
Apartamenty
Schroniska
Domki letniskowe
Gastronomia
Obiekt tygodnia
Hotele
Agroturystyka
Aktywny wypoczynek
Pensjonaty
Newsletter
Najczęściej wyszukiwane
Statystyka
- Wszytkich: 8620566
- W tym roku: 171594
- W tym miesiącu: 46381
- Dziś: 330
- Online: 8
Przewodnik uczestnika Biegu Piastów
ADRES: STOWARZYSZENIE BIEG PIASTÓW, 58-580 SZKLARSKA PORĘBA, UL. JAKUSZYCE 8
DOJAZD:
SAMOCHODEM OSOBOWYM: PARKINGI W JAKUSZYCACH SĄ PŁATNE, DARMOWY PARKING NA TZW. PATELNI, PRZY STACJI MULLER, OK 1,5 KM OD STARTU
AUTOBUS BEZPŁATNY ZE SZKLARSKIEJ PORĘBY DO JAKUSZYC (KURSUJE WAHADŁOWO)
NUMERY STARTOWE
WYDAWANE SĄ NA DUŻYM PARKINGU NAPRZECIWKO HOTELU BIATHLON, W NAMIOCIE Z EXPO.
03.03.2016 - W GODZ. 09:00-18:00 (PRZERWA 13:00-14:00)
04.03.2016 - W GODZ. 09:00- 21:00 (PRZERWA 13:00-14:00)
05.03.2016 - TYLKO NUMERY STARTOWE NA NIEDZIELĘ: W GODZ. 09:00-18:00 (PRZERWA 13:00 -14:00)
NUMERY STARTOWE NA 54 KM NIE SĄ WYDAWANE W SOBOTĘ 05.03!
SZATNIA I DEPOZYT ZNAJDUJĄ SIĘ NA POLANIE JAKUSZYCKIEJ
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ POZOSTAWIENIA RZECZY W DEPOZYCIE (ODBIÓR NA PODSTAWIE NUMERU STARTOWEGO).
WORKI NA RZECZY DOSTĘPNE SĄ W SZATNI I DEPOZYCIE
NA POLANIE JAKUSZYCKIEJ DARMOWE SMAROWANIE NART- HOLMENKOL
TOALETY ZNAJDUJĄ SIĘ NA PARKINGU W REJONIE BIURA WYDAWANIA NUMERÓW STARTOWYCH ORAZ W REJONIE STARTU.
GODZINY ROZPOCZĘCIA STARTÓW
START TECHNIKĄ LE-MANS:
ZAWODNICY W PIERWSZYM I DRUGIM BOKSIE STOJĄ NA NARTACH
ZAWODNICY W TRZECIM BOKSIE- ZAKŁADAJĄ NARTY
W POZOSTAŁYCH BOKSACH STOJĄ Z NARTAMI W RĘKACH
PIĄTEK:
DYSTANS 25 KM CT - GODZINA 10:00
DYSTANS 12,5 KM CT- GODZINA: 10:45
SOBOTA:
DYSTANS 50,5 KM CT- GODZINA 09:00
NIEDZIELA:
DYSTANS 9 KM CT - GODZINA 10:00
DYSTANS 25 KM FT - GODZINA 11:00
START NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA WSZYSTKICH DYSTANSACH 10 MINUT PRZED RESZTĄ ZAWODNIKÓW.
GODZINY ROZPOCZĘCIA DEKORACJI:
PIĄTEK:
12:30 - BIEG 25 KM CT MĘŻCZYŹNI
12:40: BIEG 25 KM CT - KOBIETY
12:50- NAJLEPSZY MIESZKANIEC I MIESZKANIA SZKLARSKIEJ PORĘBY
12:55 - VI MISTRZOSTWA POLSKI STRAŻAKÓW PSP
13:00 - BIEG 12,5 - MĘŻCZYŹNI
13:10 - BIEG 12,5 - KOBIETY
13:20- XVII POLICYJNY BIEG PIASTÓW
13:25 - NARCIARSKI BIEG ŻOŁNIERSKI
13:30 - MISTRZOSTWA STRAŻY GRANICZNEJ W NARCIARSTWIE BIEGOWYM
SOBOTA:
12:30 - FIS WORLDLOPPET CUP- MĘŻCZYŹNI
12:40 - FIS WORLDLOPPET CUP - KOBIETY
12:50 - NAJLEPSZY POLAK MIESZKAJĄCY ZA GRANICĄ
NAJLEPSZA POLKA MIESZKAJĄCA ZA GRANICĄ
12:55 - BIEG 54 KM CT - MĘŻCZYŹNI
13:05 - BIEG 54 KM - KOBIETY
13:15 - WORLDLOPPET MASTERS- MĘŻCZYŹNI
13:20 - WORLDLOPPET MASTERS - KOBIETY
DEKORACJA BIEGÓW BRANŻOWYCH
13:25 - KGHM POLSKA MIEDŹ
13:30 - NAJLEPSZY MIESZKANIEC/ MIESZKANIA SZKLARSKIEJ PORĘBY
13:35 - MISTRZOSTWA POLSKI STRAŻAKÓW PSP
13:40 - POLICYJNY BIEG PIASTÓW
13:45 - NARCIARSKI BIEG ŻOŁNIERSKI
13:50- NAJLEPSZY BIEGACZ WOJ. LUBUSKIEGO
13:55- NAJLPESZY BIEGACZ WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO
NIEDZIELA:
12:30 - BIEG 9 KM - MĘŻCZYŹNI
12:40- BIEG 9 KM - KOBIETY
12:50 - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
PUNKTY ŻYWIENIOWE NA TRASACH:
SOBOTA - DYSTANS GŁÓWNY - 50,5 KM
POLANA JAKUSZYCKA - 6,5 KM
ORLE - 19 KM
- 29 KM
KOPALNIA STANISŁAW - 38 KM
TZW. WODA MINERALNA - 42 KM
TRASA 25 KM CT I 25 KM FT
PUNKT ORLE (PKT7) - 13 KM
PUNKT 24 - 20 KM
SMAROWANIE NA TRASIE DYSTANSU GŁÓWNEGO 50,5 KM
- OK. 31 KM
- OK. 42 KM
WYMIANA KIJKÓW NA TRASIE DYSTANSU GŁÓWNEGO 50,5 KM
- PO STARCIE PRZY BIAŁO-CZERWONEJ WIEŻY
- PO KAŻDYM PUNKCIE ŻYWIENIOWYM
CATERING DLA ZAWODNIKÓW ZNAJDUJE SIĘ NAPRZECIWKO STRZELNICY
PIECZĄTKI DO PASZPORTÓW WORDLOPPET BĘDĄ PRZYBIJANE W NAMIOCIE INFORMACYJNYM TUŻ OBOK SZATNI