Hotele

Smaki Na Szlaku

Polanica Zdrój

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 8775828
  • W tym roku: 326856
  • W tym miesiącu: 46698
  • Dziś: 444
  • Online: 21

O Serwisie

Portal SudetyinfoInfo.pl został utworzony przez firmę TRUSTNET, która dla celów promocji wypoczynku w Sudentach utworzyła odrębny dział zajmujący się tworzeniem turystycznego portalu informacyjnego z bazą noclegową w Sudetach. Proponujemy umieszczenie Państwa obiektu w sudeckim centrum informacji - bazie noclegowej znajdującym się na naszym serwisie: www.SudetyInfo.pl. W tym celu prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie elektronicznej ankiety.

W portalu SudetyInfo.pl znajdziecie Państwo informacje dotyczące gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów, schronisk oraz kempingów. Szukanie noclegu odbywa się według dowolnej kategorii tj. regionu lub miejscowości, rodzaju świadczonych na miejscu usług (jak wypożyczanie sprzętu, domowe posiłki itp.) czy ceny pobytu. Wszystkie oferty prezentowane na SudetyInfo.pl zawierają m.in. opis obiektu ze zdjęciami, możliwy kontakt adresowy i telefoniczny, cennik oraz opisy większych regionów i dodatkowych atrakcji, odległości do szlatów turystycznych, wejścia do Parku Narodowego itp.

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach