Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

 • Wszytkich: 5486867
 • W tym roku: 145951
 • W tym miesiącu: 69452
 • Dziś: 653
 • Online: 100

(Bolków, Złotoryja)

10

Stajnia Gostar

adres: ul. Goduszyńska 61, 58-500 Jelenia Góra - Goduszyn
telefony: 730 618 740;
www: www.gostar.pl
Data aktualizacji: 2014-06-30
Data dodania: 2014-06-30

Odległości

Bankomat do 2 km
Stacja benzynowa do 2 km
Sklep do 1 km
Kościół do 1 km
Wypożyczalnia rowerów do 1 km
Stadnina koni na miejscu
Hala sportowa do 2 km
Basen do 2 km
Wyciąg narciarski do 5 km

Pokoje

Pokoje dostępne w obiekcie

 • 2 osobowe
 • 3 osobowe

Udogodnienia w obiekcie

Dostępne w obiekcie

 • akceptujemy zwierzęta
 • altanka
 • grill/miejsce na ognisko
 • parking
 • plac zabaw dla dzieci

Obsługujemy klientów w językach:
český

Opis: Stajnia Gostar

Ośrodek GOSTAR powstał w latach 2003-2005. Tworząc go staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom ludzi mających konie pensjonatowe, przychodzących na jazdy rekreacyjne i samym koniom. Zadbaliśmy o duże, jasne boksy (4mx4m), pastwiska (ok. 70ha), wybiegi i padoki. Przy treningu sportowym bardzo przydatne jest solarium, myjka i karuzela. Jesteśmy nastawieni na organizację zawodów jeździeckich i imprez hodowlanych. Mamy nadzieję, iż cała infrastruktura ośrodka i nasz team sprawi, że sport jeździecki stanie się równie popularny jak w krajach zachodniej Europy i Stanach Zjednoczonych. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów jeździectwa i miłośników koni.


Nasz ośrodek oferuje szkolenie adeptów jazdy konnej na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów jazdy konnej Polskiego Związku Jeździeckiego.


Konie którymi dysponuje nasza stajnia, to doświadczone konie rekreacyjne, na których regularnie jeżdżą nasi instruktorzy. Wiele z nich, to konie po karierze sportowej, a więc doskonali "profesorowie".


Naukę jazdy konnej rozpoczynamy zawsze od jazd indywidualnych na lonży, następnie lekcje odbywają się w grupach na tym samym poziomie zaawansowania lub w trybie indywidualnym. Dla relaksu proponujemy wyjazd w teren, a dla najmłodszych przejażdżkę na kucyku.


Od kilku lat z powodzeniem prowadzimy Dom Starości dla Koni, głównie dla koni sportowych po karierze w Polsce, jak również i za granicą.


W przeciwieństwie do wielu innych tego typu miejsc, nasi emerytowani pensjonariusze mają zapewnioną indywidualną opiekę.


 


Na terenie naszego ośrodka funkcjonuje również hotel.


 


W hotelu do Państwa dyspozycji są wygodne 2-osobowe pokoje z łazienkami oraz apartamenty, ze wszystkim co niezbedne do wygodnego pobytu. Ze wszystkich pokoi jest bezpośrednie wyjście na taras z pięknym widokiem na sad.


Na terenie całego obiektu dostępny jest internet (wi-fi).


 


Tym z Państwa, którzy cenią sobie domową atmosferę, proponujemy luksusową willę z ogrodem, którą można wynająć na dowolny okres czasu. Nasza willa świetnie nadaje się na rodzinne wyjazdy.


 


 

Galeria: Stajnia Gostar

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach