Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5794452
  • W tym roku: 453536
  • W tym miesiącu: 3421
  • Dziś: 533
  • Online: 28

(Kudowa Zdrój, Duszniki Zdrój)

14

Dom Gościnny Radków - Góry Stołowe

adres: Rynek 18, 57-420 Radków
telefony: 74 8712 687; 502 092 932
www: www.radkowgraniczna.pl
Data aktualizacji: 2014-07-01
Data dodania: 2014-07-01

Ceny noclegów

od:
35

do:
75

Odległości

Bankomat do 2 km
Stacja benzynowa do 5 km
Sklep do 500m
Kościół do 500m
Wypożyczalnia rowerów do 2 km
Stadnina koni do 2 km
Wyciąg narciarski do 2 km

Atrakcje w pobliżu

1.):
Radków i okolice

2.):
Zalew Radkowski

3.):
Jaskinia Niedźwiedzia

4.):
Kaplica Czaszek

5.):
Kopalnia złota

6.):
Muzeum bajek

Pokoje dostępne w obiekcie

  • 2 osobowe
  • 3 osobowe
  • 4 osobowe
  • 4-6 osobowe

Opis: Dom Gościnny Radków - Góry Stołowe

Nasz Dom Gościnny mieści się w Centrum miasteczka, w zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy Rynku. Jest stylowy (przed wojną był tu renomowany hotel) i po przejęciu przez nas w 1998 r. został gruntownie wyremontowany. Przez zabytkowy i stylowy hol wejściowy przechodzi się do części restauracyjnej, a szeroka i urokliwa, kamienna klatka schodowa prowadzi do części hotelowej.


Obok zadbanych pokoi  typu hotelowego z łazienkami i TV-Sat oferujemy na III piętrze przyzwoite i niedrogie pokoje wieloosobowe z łazienkami. W obiekcie posiadamy ponadto bar z bilardem, restaurację, kawiarnię, salę imprezową z kominkiem, grill-ogród, internet oraz wypożyczalnię rowerów (dla naszych gości gratis!).


Radków leży u podnóża Szczelińca Wielkiego w Górach Stołowych (najmłodszy w kraju Park Narodowy).Atrakcje : Radkowskie Skały, Błędne Skały, Szczeliniec Wielki, Słoneczne Skały, Baszty, Skalne Grzyby - to raj wędrówkowy Gór Stołowych: z licznymi szlakami i wspaniałymi punktami widokowymi. Skalne Mesto - niezwykły labirynt skalny po czeskiej stronie Gór Stołowych(30km). Broumov - Wambierzyce - dolnośląska Jerozolima (bazylika, kalwaria, ruchoma szopka, mini zoo, skansen gospodarstwa domowego - 4km). Nowa Ruda - najstarsza w Europie kopalnia węgla kamiennego (z podziemną kolejką - 17 km). Miasta zdrojowe (Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój) – tylko 12 do 24 km.


Największym, obok gór, atutem okolic Radkowa, jest przepięknie usytuowany Zalew Radkowski z bezpiecznym i czystym kąpieliskiem. Jego położenie tuż przy szlakach na czeską stronę Gór Stołowych i na Szczeliniec Wielki pozwala bez trudu łączyć wypoczynek na wodą z wędrówkami bądź rowerowymi eskapadami po górskich wertepach.

Galeria: Dom Gościnny Radków - Góry Stołowe

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach