Hotele

Smaki Na Szlaku

Polanica Zdrój

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 8658347
  • W tym roku: 209375
  • W tym miesiącu: 34733
  • Dziś: 359
  • Online: 16

(Kudowa Zdrój, Duszniki Zdrój)

14

Stajnia zaprzęgowa Fiakier

adres: Fredry 10, 57-350 Kudowa Zdrój
telefony: +48 500 756 211;
www: stajnia-fiakier.pl/
Data aktualizacji: 2014-09-10
Data dodania: 2014-09-10

Odległości

Bankomat do 1 km
Stacja benzynowa do 2 km
Sklep do 500m
Kościół do 500m
Wypożyczalnia rowerów do 5 km
Basen do 1 km
Lodowisko do 1 km

Opis: Stajnia zaprzęgowa Fiakier

Stajnia zaprzęgowa “Fiakier” znajduje w “Zagrodzie Stary Młyn” na obrzeżach kurortu Kudowa Zdrój, 2 kilometry od granicy polsko-czeskiego przejścia granicznego. Oferujemy atrakcje związane z przewozami pojazdami konnymi. Jesteśmy w stanie zorganizować wyjazdy grupowe w teren z biesiadą pośród lasów otaczających Kudowę.


Podejmujemy się obsługi ślubów, gdzie nowożency oraz goście weselni zamiast samochodów używają naszych eleganckich powozów “visavis”. Jednorazowo możemy zorganizować przejazd dla grup nawet 100 osób. W okresie letnim proponujemy Państwu zwiedzanie wozami turystycznymi Kudowy Zdroju, Nachodu i Hronowa(po stronie czeskiej) zakończone piknikiem w Zagrodzie w Starym Młynie, z ogniskiem, pieczeniem prosiaka, muzyką i innymi atrakcjami uzależnionymi od inwencji uczestników.


Zimą polecamy kuligi. Współpracujemy z restauracja w Starym Młynie w Kudowie Zdroju, która zapewnia naszym gościom niezapomniane imprezy oraz wyśmienite dania menu restauracji. Staramy się zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie dotrzeć nawet na odległość 100 km od Kudowy Zdroju, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do przewozu naszych koni i powozów. Główną atrakcją sezonu letniego jest wycieczka wozami piknikowymi do Nachodu i Hronowa połączona ze zwiedzaniem lokalnych zabytków i degustacją doskonałego czeskiego piwa.

Galeria: Stajnia zaprzęgowa Fiakier

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach