Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5733513
  • W tym roku: 392597
  • W tym miesiącu: 75164
  • Dziś: 655
  • Online: 18

Jarmark Wielkanocny

Tradycyjnie w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkiej Nocy (25-30.03) zapraszamy na VI Jarmark Wielkanocny na kłodzkim rynku. Wystawcy i sprzedawcy z całego regionu zachęcać będą do wyboru oferowanych przez nich produktów i zrobienia zakupów. Oczywiście wśród asortymentu przeważać ...

Tradycyjnie w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkiej Nocy (25-30.03) zapraszamy na VI Jarmark Wielkanocny na kłodzkim rynku. Wystawcy i sprzedawcy z całego regionu zachęcać będą do wyboru oferowanych przez nich produktów i zrobienia zakupów. Oczywiście wśród asortymentu przeważać będzie tematyka świąteczna: pisanki, palmy, koszyczki, ręcznie haftowane serwetki i mnóstwo innych artystycznych rękodzieł. Nie zabraknie zabawek dla dzieci, biżuterii, galanterii skórzanej, a przede wszystkim wyrobów kulinarnych, w tym pysznych miodów z pobliskich pasiek oraz domowych przysmaków np. pierogów.

Dodatkowym elementem tegorocznego jarmarku będą dwudniowe Kłodzkie Targi Zdrowej Żywności (26-27.03 w godz. 10.00-16.00) podczas których będziemy mogli zakupić zdrową i smaczną żywność pochodzącą prosto od producentów. Sery, wiejskie jaja, wołowina sudecka, wędliny, pieczywo, warzywa oraz wiele innych produktów znajdziemy w tych dniach na straganach ustawionych w rynku.

Kłodzkie Targi Zdrowej Żywności organizowane są po raz pierwszy i jak zapowiadają pomysłodawcy będą odbywać się cyklicznie. Między innymi o ich powołaniu i usytuowaniu na kłodzkiej starówce mówiono podczas I Spotkania Gospodarczego z udziałem władz miasta i przedsiębiorców z Kłodzka.

Targi odbywają się pod patronatem posła Andrzeja Dąbrowskiego. Zaproszenie do udziału w targach wysyłają również burmistrz Kłodzka Bogusław Szpytma, dyrektor Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Ryszard Czerwiński, przewodniczący Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej Leszek Bobula.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach