Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5795238
  • W tym roku: 454322
  • W tym miesiącu: 4207
  • Dziś: 360
  • Online: 30

1-5. maja 2013 - Paralotniowe Mistrzostwa Polski 2013

Szczyrk - paralotniowa stolica Polski!

W dniach 1-5. maja na Skrzycznem w Szczyrku odbędą się największe w kraju zawody paralotniowe - Paralotniowe Mistrzostwa Polski 2013. W imprezie weźmie udział około 80 najlepszych zawodników polskich i zagranicznych. Paralotniarze chwilę po starcie utworzą olbrzymie „akwarium" składające się z kilkudziesięciu paralotni latających w odległości kilku metrów od siebie, tworząc koloryt i formę jakiej jeszcze nie zaznały polskie góry.

Tydzień przed Mistrzostwami Polski odbędą się również w Szczyrku zawody z cyklu Polskiej Ligi Paralotniowej.

Podczas obu imprez będzie istniała możliwość wykonania lotu w tandemie z doświadczonymi paralotniarzami, podczas którego z wysokości ponad kilometra będzie można podziwiać piękno polskich Beskidów.

Loty w tandemie będzie można również wygrać w ramach konkursów organizowanych przez miasto Szczyrk i Radio Zet, natomiast główną nagrodą będzie zafundowany przez szkołę Alti z Międzybrodzia Żywieckiego kurs paralotniowy.

Organizatorami imprezy są:
Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe oraz Beskidzkie Stowarzyszenie Paralotniowe.

Mistrzostwa odbywają się w ramach wielkiej majówki pod hasłem: "Morze, góry i Mazury", organizowanej wspólnie przez Szczyrk, Łebę i Mikołajki i objętej patronatem Radia Zet.
Więcej na stronie: http://sport.psp.org.pl

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach