Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5794166
  • W tym roku: 453250
  • W tym miesiącu: 3135
  • Dziś: 247
  • Online: 24

Regioncard zachęca latem w Karkonosze ponad 200 rabatami

Aż 200 PLN może latem w Karkonoszach w ciągu trzech dni zaoszczędzić czteroosobowa rodzina. Karta rabatowa Karkonosze Regioncard rozpoczyna na początku maja swój drugi sezon letni, oferując turystom odwiedzającym Karkonosze ponad 200 rabatów na usługi gastronomiczne, sportowe, wellness i inne. W przeciwieństwie do poprzedniego roku polscy i zagraniczni turyści mogą korzystać z 65% rabatów więcej w 28 miejscowościach po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy.
Karta rabatowa Karkonosze Regioncard odnosi sukcesy zarówno wśród użytkowników, jak i podmiotów oferujących rabaty. Rośnie zarówno liczba kart w obiegu, jak i liczba akceptacji, czyli częstość korzystania z kart. Dzięki temu w projekt włącza się coraz więcej podmiotów, które oferują turystom w Karkonoszach swoje usługi z rabatem. „Usługi wybieraliśmy tak, aby ich portfel był jak najszerszy i naprawdę każdy turysta mógł wybrać coś dla siebie. Czy to przyjeżdża, aby się relaksować, na rowerowe wycieczki czy korzystać z imprez kulturalnych lub wędrować po górach," wyjaśnia Matěj Dunka, dyrektor Karkonosze Regioncard.
Wysokość rabatów, z jakich posiadacze Regioncard mogą latem korzystać, wynosi od 10 do 100%. Rabaty dotyczą usług gastronomicznych, kolei linowych, wypożyczalni rowerów, atrakcji adrenalinowych i innych form aktywnego wypoczynku, sklepów, parkingów, muzeów i wielu innych usług. Posiadacze karty mogą przykładowo całkowicie bezpłatnie zwiedzić wieżę ratusza w Jilemnicy, wystawy w muzeum Čtyři Domky w Vrchlabí lub w Muzeum Karkonoskim w Pasekach nad Jizerou.

Praktyczne informacje
Cena: dorośli 17 PLN, dzieci 10 PLN
Ważność: dowolne 14 dni w sezonie
Punkty sprzedaży: wykaz na www.regioncard.pl
Rodzaje rabatów: usługi gastronomiczne,parkingi, koleje linowe, wypożyczalnie rowerów, tory saneczkowe, centra linowe, aquaparki, atrakcje adrenalinowe,sklepy, muzea i inne

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach