Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5841935
  • W tym roku: 501019
  • W tym miesiącu: 4500
  • Dziś: 487
  • Online: 208

Slalom Gwiazd w Wehikule Czasu

Jak co roku zimowa Stolica Radiowej Trójki zaprasza znanych i lubianych aktorów i dziennikarzy do narciarskie rywalizacji na stokach SkiAreny Szrenica.

Uwaga ! Organizatorzy zadecydowali o przesunięciu imprezy na 8 lutego 2014 r w związku z wiosenną aurą w zimowe miesiące.


Zawody to sportowa rywalizacja Państwa ulubieńców znanych ze szklanego ekranu i radiowego eteru. Miejscem zmagań będzie nartostrada Puchatek gdzie pojawią się miłośnicy nart i snowboardu.

Impreza to świetna okazja do zdobycia autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć z Gwiazdami w niesamowitej, zimowej scenerii Szklarskiej Poręby.

W tym roku zawody wprzęgnięte zostały w Zimowy Wehikuł Czasu. Na początek podczas Slalomu Gwiazdy ścigać się będą przy profesjonalnym pomiarze czasu i całkiem na serio. Później zaś slalom zmieni swój charakter i przeniesie zawodników oraz publiczność o sto lat wcześniej. Na oryginalnym sprzęcie z przeszłości, w stylizowanych strojach i w odpowiadającym charakterowi imprezy stylu, ścigać się będą retro zawodnicy na nartach i saniach. Do pokonania będą mieli slalom i skocznię narciarską czyli Dwubój Retro.

Do zabawy przyłączą się również gwiazdy, wcześnie biorące udział w całkiem współczesnych zawodach. Gwiazdy stworzą dwuosobowe drużyny i będą się ścigać o laur najlepszego Retro Saneczkarza 2014.

Relacje z zawodów oczywiście na falach Radiowej Trójki.

Kategorie:
- Gwiazdy - kobiety i mężczyźni
- Snowboard - kobiety i mężczyźni
- Dzieci

Program:

11:00 - rozpoczęcie zawodów - Slalom Gigant
14.30 -15.30 - dekoracja zwycięzców Slalomu Gwiazd
16.00- 17.00 - Zawody Retro
- zjazd na saniach rogatych
- slalom retro
- skoki retro
17.30 - dekoracja retro zwycięzców

W programie m.in: taniec w wykonaniu Glidii Przewodników i wszystkich chętnych odtańczony na podstawie historycznych zapisów z początków XX w. , pokaz mody retro na scenie , polska premiera rakiet śnieżnych z funkcja zjazdu

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach