Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5577092
  • W tym roku: 236176
  • W tym miesiącu: 3193
  • Dziś: 168
  • Online: 66

TROPEM WILCZYM

 

TROPEM WILCZYM - BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - Kłodzko, 1 marca 2015 r,. godz. 12.00.

 

Osoby przed ukończeniem 18 roku życia: konieczna pisemna zgoda rodziców wysłana na adres KCKSiR z dopiskiem "TROPEM WILCZYM"; zgodę taką można także przynieść do sekretariatu KCKSiR

Ilość miejsc: jest ograniczona i wynosi 250 osób

Dystans: 1963 m (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty - Józef Franczak ps. Lalek), mapa wkrótce na naszej stronie.

Rejestracja uczestników i pobieranie materiałów startowych (koszulka oraz nr startowy) - Galeria Sztuki pARTer w KCKSiR (pl. Jagiełły 1), od godz. 10.00.

Oświadczenie o stanie zdrowia: każdy uczestnik w dniu Biegu przed pobraniem pakietu startowego jest zobowiązany do podpisania i złożenia oświadczenia ostanie zdrowia; osoby niepełnoletnie takie oświadczenia składają wraz ze zgodą na uczestnictwo w Biegu wcześniej u organizatora lokalnego.

Prezenty, niespodzianki: każdy zapisany uczestnik otrzyma koszulkę z jednym z bohaterów podziemia niepodległościowego, okolicznościowy medal oraz materiały edukacyjne o Żołnierzach Wyklętych.

Dodatkowo: W czasie trwania imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna na budowę Szkoły z Polskim Językiem Nauczania w Łanowicach (dawne województwo lwowskie) im. płk. Franciszka Niepokólczyckiego (Prezes II Zarządu WiN).

Koordynator projektu: Jarosław Komorowski (komorowskijaroslaw@gmail.com, tel. 500-224-135)

Organizatorem Ogólnopolskim Biegu jest Fundacja Wolność i Demokracja. Organizatorem Lokalnym jest Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

Więcej informacji o imprezach towarzyszących już wkrótce na http://tropemwilczym-klodzko.blogspot.com/

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach