Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5486679
  • W tym roku: 145763
  • W tym miesiącu: 69264
  • Dziś: 465
  • Online: 118

Średniowieczna Straż Miejska

W imieniu Stowarzyszenia Kłodzkie Bractwo Rycerskie mamy przyjemność powiadomić iż w ramach projektu Średniowieczna Straż Miejska dofinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Kłodzku Kłodzkie Bractwo Rycerskie w czwartek 18 czerwca 2015r, o godz. 18:00 w strojach i z uzbrojeniem oddającym realia pierwszej połowy XVw. dokona kolejnego przemarszu ulicami w granicach XV-wiecznego Kłodzka.

 

Szczegółowy spis ulic na naszym plakacie.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na przemarsz,  to kolejna atrakcja dla turystów przybywających do miasta, ale też swoiste nowum dla mieszkańców Kłodzka. Mamy nadzieję na pozytywny odbiór i swoistą integrację z nami podczas naszego przemarszu.

Poprzez obecność na miejskim trakcie XV-wiecznych Strażników pragniemy przybliżyć mieszkańcom miasta, powiatu oraz licznie odwiedzającym Kłodzko turystom umundurowanie, broń czy też zwyczaje średniowiecznej straży miejskiej. Chcemy przybliżyć wiedzę o obszarze miejskim ściśle ograniczonym murami obronnymi, jego powierzchnią oraz zabudowaniami.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach