Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5794372
  • W tym roku: 453456
  • W tym miesiącu: 3341
  • Dziś: 453
  • Online: 18

Bezpłatne wycieczki po Magicznym szlaku Ducha Gór

Warto wziąć w nich udział ponieważ wędrówki Szlakiem Ducha Gór to świetna zabawa dla całych rodzin. Przez całe wakacje odwiedzimy m. in. Chatę Walońską, Leśną Hutę, Dom Hauptmannów, Hutę Julię w Piechowicach, wjedziemy wyciągiem na Szrenicę i powędrujemy aż do Śnieżnych Kotłów.

 

Każda wycieczka będzie poprowadzona w inny rejon Szklarskiej Poręby i okolic.

UWAGA!!!

Oferta wyłącznie dla turystów indywidualnych. Zapisy na wycieczkę do niedzieli do godz. 12:00 w biurze Informacji Turystycznej (ul. Jedności Narodowej 1 a) osobiście lub telefonicznie pod nr 75 75 47 740. Limit do 50 osób.

Magiczny Szlak Ducha Gór to także gra terenowa, szlak turystyczny, zabawa, historia i przyroda w jednym. W najbardziej interesujących punktach szlaku znajdują się granitowe głazy zawierające tajemnicze hologramy. W wędrówce pomoże "Księga Skarbów" zawierająca "Przewodnik Magiczny Szlak Ducha Gór", notes i ołówek do odrysowywania hologramów (do nabycia w punkcie Informacji Turystycznej - koszt 9 zł). Kto odwiedzi wszystkie punkty i odwzoruje wszystkie hologramy w notesie z Księgi Skarbów otrzyma pamiątkowy certyfikat "Odkrywcy Magicznej Szklarskiej Poręby" oraz gadżet.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach