Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5794160
  • W tym roku: 453244
  • W tym miesiącu: 3129
  • Dziś: 241
  • Online: 21

III Forum Tradycji 14-16 sierpnia 2015

Raz do roku w Kłodzku zabytkowe zaułki miasta dzięki barwnym kiermaszom, gwarnym jarmarkom i gościnnym stoiskom zamieniają się w wyjątkowy wehikuł, który porywa mieszkańców i turystów w czasy dziecięcych wspomnień, smaków i wzruszeń.

 

Najbliższą ku temu okazją będzie III FORUM TRADYCJI, czyli miejsce i przestrzeń, w której spotkają się mistrzowie tradycyjnego rzemiosła, smakosze i wszyscy, których interesuje przeszłość. Forum Tradycji to poznawanie innych kultur, czas dyskusji i wymiany poglądów, ponieważ pogranicze polsko-czeskie jest takim miejscem, gdzie w wyjątkowo przyjaznej aurze można poznawać zwyczaje wielu społeczności a czerpiąc z ich tradycji najciekawsze elementy można wykorzystywać współcześnie. Forum Tradycji to także inspiracja dla duszy, bo nie samym chlebem żyje człowiek. Spotkania z pasjonatami i ekspertami różnych dziedzin mają oświecać ścieżki tym, którzy tradycję chcą łączyć ze współczesnością.

III FORUM TRADYCJI odbędzie się w Kłodzku - w miejscu, gdzie nie tylko kamienie ale przede wszystkim ludzie opowiedzą Państwu ciekawą historię...

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach