Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5795279
  • W tym roku: 454363
  • W tym miesiącu: 4248
  • Dziś: 401
  • Online: 38

Letni bieg Piastów 2015

Letni Bieg Piastów to bieg wyjątkowy, nie przebiegający po asfaltach, a jedynie po leśnych ścieżkach Gór Izerskich. Bieg z cudownymi widokami, ciekawymi podbiegami i ostrymi zbiegami. Już tradycyjnie odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia, czyli w tym roku - 29 sierpnia.

 

Choć w tym roku nie tylko, bo dzień później w niedzielę 30 sierpnia także pobiegamy.

Zaczniemy od mocnego akcentu, bo już w sobotę 29 sierpnia odbędzie się Półmaraton Górski i Maraton Górski, nawet na nieco dłuższych dystansach, bo odpowiednio; blisko 22 km oraz 43,5 km.
W niedzielę rozegramy Jakuszycką Dziesiątkę.

LETNI BIEG PIASTÓW to okazja do biegania i trenowania na trasach, które coraz częściej wybierają najlepsi zawodnicy w Polsce. To właśnie u nas przez trzy tygodnie (w maju 2014 roku) trenował obecny wicemistrz Europy w maratonie - reprezentant Polski Yared Shegumo (na zdjęciu obok z innym świetnym biegaczem Radosławem Kłeczkiem oraz właścicielami Hotelu Biathlon Sport&Resort, w którym mieszkał Shegumo).

Trasa: Start, podbieg na Samolot i zbieg z niego - bez zmian - potem skręcamy w lewo w stronę Orla, przed Orlem raz jeszcze w lewo do Rozdroża pod Działem Izerskim, wokół Kozińca i znów na Orle, a następnie bez zmian - trasą Elektrowni Turów i Górnym Duktem do mety.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach