Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5740820
  • W tym roku: 399904
  • W tym miesiącu: 3246
  • Dziś: 1737
  • Online: 17

XVII Międzynarodowy Rajd Pieszy Euroregionu NYSA

Zaproszenie w Karkonosze.

Na XVII Międzynarodowy Rajd Pieszy Euroregionu NYSA zaprasza Oddział Łużycki Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych. Rajd odbędzie się w dniach od 7 do 11 października br. z bazą imprezy w Szklarskiej Porębie.

 

Dla turystów przygotowano trasy o różnym stopniu trudności. Trasy 5, 4, 3, 2 i 1-dniowe będą przebiegały przez najpiękniejsze tereny Gór Izerskich oraz przez polskie i czeskie Karkonosze.

Finałowe spotkanie ponad 300 turystów odbędzie się w sobotę 10 października w Domu Wczasowym „Rzemieślnik" w Szklarskiej Porębie, gdzie uczestnicy otrzymają ciepły posiłek i gdzie odbędą się konkursy piosenki piosenki turystycznej i ekologicznej oraz konkursy turystyczno-krajoznawcze dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Najlepsze drużyny otrzymają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Impreza odbywa się pod hasłem „Wędrować każdy może".

Rajd wspierany jest finansowo przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Starostwo Powiatowe w Lubaniu oraz Urzędy Miast: Lubań, Świeradów-Zdrój i Szklarska Poręba. Wsparcia organizacyjnego udzieliły również Związek Gmin KWISA, Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu NYSA i Polska Federacja
Popularyzacji Turystyki. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronce : http://www.ptsmluban.vipserv.org/kark2015.htm

Ilość miejsc ograniczona.

Zaprasza OŁ PTSM Lubań.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach