Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5089356
  • W tym roku: 865009
  • W tym miesiącu: 54801
  • Dziś: 2072
  • Online: 108

Uwaga remont Betonowego Mostu

 

W Karpaczu zaczął się remont Betonowego Mostu, niedaleko osiedla Wilcza Poręba. Most ten był od kilku lat zamknięty z powodu uszkodzeń.

 

Teren budowy został zabezpieczony i odgrodzony taśmami. Wykonawca umieścił również tablice informujące o trwającym remoncie zarówno od strony KPN jak i Nadleśnictwa Śnieżka. Bardzo prosimy o nie wchodzenie na teren objęty pracami remontowymi. Wszystkich zwiedzających prosimy również o korzystanie z wytyczonych szlaków turystycznych i zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach remontowanego obiektu, znajdującego się blisko przebiegu żółtego szlaku w stronę Kotła Łomniczki. Prosimy o rozważne korzystanie z nawigacji turystycznych, które mogą wprowadzić w błąd i wskazać zamknięty obiekt, jako bezpieczne przejście. Prace remontowe potrwają co najmniej do połowy października. Wszystkich zwiedzających przepraszamy za utrudnienia i życzymy udanych górskich wypraw.

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach