Hotele

Hotel Castle

Bystrzyca Kłodzka

Villa Romantica

Szklarska Poręba

Hotel & Spa Villa Wernera

Szklarska Poręba

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5740806
  • W tym roku: 399890
  • W tym miesiącu: 3232
  • Dziś: 1723
  • Online: 9

W Szklarskiej Porębie powstanie stacja pogotowia ratunkowego

 

Od 1 listopada w Szklarskiej Porębie zacznie działać stacja pogotowia ratunkowego. Do tej pory, karetki musiały każdorazowo do miasta dojeżdżać, co zdecydowanie wydłużało czas interwencji.

 

O utworzenie stacji pogotowia ratunkowego w Szklarskiej Porębie zabiegano od dawna, jednak dopiero w ostatnich miesiącach sprawę udało się ostatecznie załatwić. Karetka będzie stacjonować w remizie strażackiej na terenie miasta. To znacznie przyspieszy czas dojazdu do chorych.

W skład jeleniogórskiego pogotowia wchodzi w sumie 14 zespołów karetek obsługujących nie tylko Jelenia Górę ale też Kowary, Leśną a niebawem też Szklarską Porębę.

Prawdopodobnie wkrótce, można spodziewać się również utworzenia nowej stacji pogotowia w pobliskim Karpaczu. W tej sprawie rozmowy z władzami województwa mają się wkrótce rozpocząć.

Komentarze mieszkańców:
- Przy takim natężeniu ruchu turystycznego, jaki obserwujemy w sezonie jest to wymóg konieczny. A i my, mieszkańcy będziemy czuć się bezpieczniej. Brawo władze miasta!

- Bardzo dobra inicjatywa ,wielokrotnie musieliśmy tłumaczyć się naszym Gościom czemu po pomoc muszą jechać do Jeleniej Góry

- Brawo. Kapitalna sprawa

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach